0

Бренді у Білій Церкві


Серед алкогольних напоїв бренді займає особливе місце, оскільки його складно віднести до якоїсь чіткої категорії в загальноприйнятій класифікації. Справа в тому, що бренді - це, скоріше, не напій, а технологія виробництва алкоголю. Це узагальнена назва міцного алкоголю, виробленого шляхом подвійної дистиляції ферментованого фруктового соку. До складу напоїв може входити виноградний, малиновий, яблучний сік. Міцність бренді варіюється в межах 40 до 60 градусів. Такі міцні напої, як коньяк, кальвадос об'єднує технологія виробництва, а саме - дистиляція фруктового сусла. Тому поняття «бренді» об'єднує в собі масу різноманітного алкоголю. Розбираючись в тому, чим відрізняється бренді від коньяку, можна зрозуміти, що будь-який коньяк - це бренді, але не будь-який бренді - коньяк. Така ось цікава тавтологія. Коньяк традиційно виробляють в околицях міста Cognac. Тому тільки такий алкоголь може називатися справжнім, оригінальним коньяком. Решта видів міцних напоїв, вироблених за аналогічною технологією, відносять до категорії бренді.

Ви напевно здивуєтеся, але до категорії бренді також належать такі види алкоголю:

 • Арманьяк. Традиційний напій родом з французької провінції Гасконь.
 • Коньяк. Бренді родом з округу Коньяк.
 • Шеррі-бренді. Оригінальний хересний напій, вироблений в південних провінціях Іспанії з винограду сортів айрен і паломіно.
 • Кальвадос. Створюється досвідченими майстрами провінції Нормандія.
 • Метакса. Легендарний грецький бренді, до складу якого входить виноградний спирт, настій трав і пікантне мускатне вино.
 • Граппа. Міцний дистилят з вичавки винограду.

З чим п'ють бренді

З точки зору гастрономічних поєднань міцний алкоголь надає простір для фантазії. Бренді вживають в чистому вигляді, а також миксуют з лікерами, морозивом, вином, апельсиновим соком. Цей напій додають до складу коктейлів. Алкоголь гармонійно підкреслить смак легких закусок з м'яса. Бренді відмінно поєднується з сиром, солодкими овочами, вареною або смаженою картоплею. Єдине, з чим пити бренді не варто - риба і морепродукти.

Бренді: як пити, щоб відчути максимум смаку

Щоб повною мірою насолодитися букетом алкогольного напою дотримуйтеся рекомендацій фахівців. Як пити бренді:

 • Розливайте напій в коньячні келихи, заповнюючи тільки широку частину ємності.
 • Пийте бренді маленькими ковтками.
 • Оптимальна температура подачі варіюється в межах 22-25 градусів Цельсія. Поступово нагріваючи келих в руках, Ви зможете вивільнити аромат алкоголю.
 • Найкраще смак напою розкриється, якщо пити його без закуски.
 • Якщо композиція для Вас занадто насичена і концентрована, додайте в келих кубик льоду.

Чим відрізняється бренді від віскі

Ще одне питання, яке незмінно цікавить шанувальників міцного алкоголю. Різниця полягає в сировині. Для виробництва віскі використовують зернові культури, а для бренді - виноград, ягоди. А технологія виготовлення алкоголю практично ідентична: дистиляція сусла з наступною витримкою в дерев'яних бочках.

Де купити з доставкою в Києві бренді кращої якості

Інтернет-магазин АкваМаркет відібрав для Вас оригінальний алкоголь від провідних торгових марок. У нашому онлайн-каталозі Ви можете купити бренді Shabo, Metaxa, Shustoff. Замовлення бренді онлайн значно спростить організацію званої вечері або іншого урочистого заходу. Нагадуємо, що для оптових замовників діє спеціальна цінова пропозиція. Зв'яжіться з менеджерами, щоб отримати прайс на пошту. АкваМаркет - це можливість купити з доставкою в Києві сертифікований бренді, щоб насолодитися багатим смаком оригінальних алкогольних напоїв. У нас завжди максимально доступна ціна, кваліфіковане обслуговування, відмінний сервіс. Покриття доставки охоплює всю Україну!

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.