Купити Будівельне Кріплення Онлайн 24/7 у Білій Церкві - АкваМаркет
0

Будівельне кріплення у Білій Церкві


Надійність будь-якої конструкції забезпечує будівельне кріплення. Це велика група виробів, куди входять різноманітні шурупи, дюбелі, цвяхи, анкера і інші елементи. Кожен з цих товарів створений для того, щоб надійно і міцно фіксувати різноманітні будівельні елементи - бруски, панелі, листи і т.д. Грамотно підібране якісне будівельне кріплення забезпечить міцне з'єднання елементів на довгі роки. Використовують шурупи, саморізи, заклепки у виробництві, професійному будівництві і в побуті. Без кріплення не обійдеться жоден дрібний ремонт, що вже говорити про капітальну реконструкцію або будівництво нового приміщення.

Будівельні кріплення і їх особливості

Кріплення - одна з найбільш численних груп будівельних товарів. У неї входять різноманітні елементи, які застосовують на різних етапах ремонту або будівництва - від укладання утеплювача до розвішування картин і полиць. Вибирають кріплення з урахуванням призначення і вагового навантаження на елемент. Найпопулярніший кріплення будівельного:

  • Саморізи. Шуруп самонарізний трохи схожий на звичайний цвях з нанесеним гвинтовим різьбленням по зовнішній стороні. Такі кріплення отримали широке застосування в різних галузях діяльності. Саморізи використовують для будівельних, ремонтних робіт. Є окремі види саморізів, які підійдуть навіть для підвішування картин або фотографій в рамках. Підбирають вироби під особливості матеріалів. У продажу є саморізи з вуглецевої, нержавіючої сталі або латуні.
  • Шурупи. Являють собою стрижень з гострою різьбою і головкою, яка може мати різну форму в залежності від функціональних особливостей вироба. Так, можна купити кріплення з напівкруглою, потайною, шестигранною головкою, щоб виконати ті чи інші роботи.
  • Анкери. Це кріплення будівельне використовується для з'єднання великих листових виробів на потрібній висоті. Крім того, за допомогою анкерних болтів фіксують або кріплять габаритні конструкції.
  • Дюбелі. По праву вважаються найбільш поширеним кріпильним елементом в будівельній сфері. Дюбель може бути виготовлений як з металу, так і з високоміцного пластика. Повсюдне застосування дюбелів пов'язано з простотою їх використання. Монтують дюбель в невеликий отвір в несучій конструкції. Спочатку встановлюються фіксуючий шуруп, в який вкручують дюбель. За допомогою розширення фіксуючого шурупа створюється додатковий тиск, що гарантує надійну фіксацію елемента. У продажу є різні види дюбелів, розраховані на будь-які навантаження.
  • Цвяхи. Незважаючи на появу різноманітних кріпильних елементів, цвяхи залишаються неймовірно популярними і затребуваними. Жоден ремонт не обходиться без цвяхів, а особливо, будівництво нових об'єктів будь-якого типу і цільового призначення. Ці кріплення вважаються найпростішими, але в той же час універсальними. Вони використовуються для будівництва, складання меблів, побутових або господарських робіт тощо.

Також останнім часом популярними стали приховані кріплення, які застосовують для монтажу фасадної або терасної дошки. Ці вироби забезпечують надійну фіксацію паркету, ламінату, в той же час залишаються непомітними для погляду. На АкваМаркет Ви можете купити кріплення будь-якого типу, включаючи прихований для обробної дошки з прямим або скошеним профілем, симетричним або асиметричним пазом. Всі кріплення будівельні виготовлені з високоміцних матеріалів. Великий каталог постійно поповнюється новими позиціями, щоб Ви могли купити з доставкою кріплення будь-якого типу в будь-якій кількості.

Переваги співпраці з АкваМаркет:

  • Доступність онлайн-каталогу. Сайт працює цілодобово, що дозволяє клієнтам зробити замовлення онлайн в будь-який зручний час.
  • Широка географія доставки. Незважаючи на те, що магазин територіально знаходиться в місті Київ, ми відправляємо посилки по всій Україні. У Харкові, Чернігові, Житомирі, Луцьку, Одесі працює власна служба кур'єрської доставки.
  • Гарантована якість товарів. У нас можна купити будівельне кріплення і бути впевненим в його надійності. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, які зарекомендували себе на ринку.
  • Доступні ціни. Для оптових замовників діє система знижок, що дозволяє істотно економити кошти.
  • Піклування про клієнтів. АкваМаркет постійно вдосконалює свій сервіс. Чесність, надійність і відкритість - наші головні принципи в роботі з замовниками.

На будь-які питання щодо оформлення замовлення або партнерської співпраці дадуть менеджери АкваМаркет. Зв'яжіться з нами по одному з телефонів, зазначених на сайті, або замовте зворотний дзвінок через коллцентр 8877.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.