Купити Плоскогубці і Кусачки Онлайн 24/7 у Білій Церкві - АкваМаркет
0

Плоскогубці і кусачки у Білій Церкві


Плоскогубці і кусачки - ручний інструмент, який обов'язково використовують під час виконання різних електротехнічних робіт. Надійні, функціональні і зручні плоскогубці купити повинен кожен майстер. Маючи в своєму розпорядженні подібний інструмент, можна вигнути кабель, дріт, захопити різноманітні предмети. Кусачки електрика дозволяють без побоювання працювати з проводами під високою напругою, оскільки інструмент має ізоляцію.

Сучасні плоскогубці і кусачки відрізняються широкою варіативністю модифікацій. Це істотно розширює сферу їх застосування. Ретельно вивчивши всі види кусачок, можна підібрати і замовити онлайн ручний інструмент для виконання будь-яких робіт. Магазин АкваМаркет пропонує покупцям широкий асортимент високоякісних виробів від провідних торгових марок. Ви можете швидко і вигідно купити з доставкою кусачки для проводів або комбіновані пасатижі. В наявності плоскогубці з прорізами, ізоляцією, з різною величиною зіву для захоплення і для чищення проводів будь-якого типу.

Види плоскогубців. Що вибрати

Насправді плоскогубці - це велика категорія ручного інструменту, в який також входять і різні види кусачок. Вироби мають певні особливості, тому використовуються в різних галузях: машинобудуванні, ремонтних роботах, виробництві предметів інтер'єру, будівництві. У нашому онлайн-каталозі зібрано різноманітний ручний інструмент:

 • Плоскогубці. Знадобляться в разі, коли потрібно виконати захоплення круглих елементів, проводів, труб невеликого діаметра. Звичайні і переставні плоскогубці з ріжучими крайками і без представлені у нас у всіх можливих розмірах і модифікаціях. Діелектричні моделі з наноізоляціонним матеріалом створені спеціально для роботи з проводами під високою напругою.
 • Кусачки для кабелю. Шарнірно-губцевий інструмент, призначений для перерізання дроту або проводів. Також представлені в різноманітті варіацій. Є кусачки для проводів, що знаходяться під високою напругою. Силові варіанти підходять для кабелю великої товщини. Відрізняються інструменти за формою губок, розміром і т.д.
 • Кліщі обтискні. Використовуються також для чищення проводів від ізоляції, заміни запобіжників і інших робіт. Розрізняються по довжині ручок і пластин. Інструмент з широкою сферою застосування, починаючи від ремонту і закінчуючи виробництвом кованих виробів.
 • Пасатижі. Являють собою комбіновані плоскогубці, які відрізняються широкою функціональністю. Об'єднуючи в собі можливості кількох видів ручного інструменту, пасатижі легко вирішують різнопланові завдання. Ви можете купити пасатижі комбіновані, які включають в себе шило, викрутку, дирокол.
 • Бокорізи. Це кусачки, в яких ріжучі кромки розташовані під нахилом. Такий кабелерез називають бокорізом. Розрахований інструмент на розрізання проводів, кабелей. Для електромонтажних робот випускаються діелектричні моделі, виконані з ізоляційного матеріалу з м'якими накладками на держаках.

АкваМаркет - це всеосяжний асортимент ручного шарнірно-губцевого інструменту. Фахівці компанії готові допомогти у виборі товару, щоб кожен покупець знайшов саме те, що потрібно. Для оптових замовників діють спеціальні цінові пропозиції.

Як вибрати ручний інструмент

Щоб покупка не обернулася розчаруванням, важливо правильно підібрати плоскогубці і кусачки з урахуванням наступних критеріїв:

 • Цільове призначення інструменту. Безпосередньо визначає сферу застосування виробу і види робіт, які можна виконувати з його допомогою. Кусачки електрика - вузькоспеціалізований інструмент, який навряд чи стане в нагоді в побуті, але знадобиться професіоналу.
 • Форма губок. Вони бувають вигнуті, загострені, округлені.
 • Розмір і розташування губок.
 • Примикання (часткове або повне).
 • Робоче зусилля. Чим товщі губки, тим більше робоче зусилля. Отже, товсті губки витримують більше навантаження і дозволяють працювати з проводами і кабелями значного діаметра.
 • Вид заточення ріжучих частин. Відрізняється в залежності від цільового призначення інструменту.
 • Ручки. Кусачки електрика обов'язково мають ізоляцію. Є моделі з антистатичним захистом і пружинним елементом.

Також звертайте увагу на те, для яких матеріалів призначені плоскогубці і кусачки. Багато виробників вказують ці параметри на упаковці. Більшість інструменту створено для роботи з алюмінієвими і мідними проводами, а ось для сталевих жил слід купувати спеціальні плоскогубці і кабелерізи.

Правильний підбір шарнірно-губцевого інструменту безпосередньо визначить якість виконуваної роботи і безпеку майстра. Рекомендуємо ретельно вивчати особливості товару, уважно вибирати інструмент. Якість і надійність - головні орієнтири в цьому питанні. Віддавайте перевагу відомим брендам, які зарекомендували себе на ринку. АкваМаркет пропонує замовити онлайн в Києві плоскогубці, кусачки MasterTool, EcoKraft, Lemanso. Продукція відрізняється довговічністю, надійністю і займає лідируючі позиції на ринку ручного інструменту. А наші ціни і швидка доставка зроблять покупку максимально приємною.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.