Слабогазована вода Карпатська Джерельна - купити Мінеральна вода у Білій Церкві, доставка води - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Дім та офіс Дім та офіс
Канцтовари Канцтовари
Побутова хімія Побутова хімія
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.

Вода Карпатська Джерельна


Карпатська Джерельна – це унікальна гідрокарбонатно-кальцієва природна мінеральна столова вода, джерелом якої є чисті та екологічно чисті Карпатські гори в Україні. Цей напій має особливий мінеральний склад, роблячи його ідеальним для повсякденного споживання.

Вода видобувається з артезіанської свердловини на глибині 90 метрів, що гарантує її природну чистоту та натуральність. Таємниця ніжного смаку "Карпатської Джерельної" полягає у свердловині Струтинського родовища, яка багата на високий вміст кальцію. Вода проходить через шари гірських порід, збагачуючись природним кальцієм, і сучасні технології зберігають цей неповторний смак та користь для споживача.

Одна з ключових переваг мінеральної води "Карпатська Джерельна" - це збалансований склад мікроелементів, що залишається незмінним завдяки технології виробництва, яка передбачає фільтрацію лише від механічних домішок.

Мінеральні елементи, що містяться у "Карпатській Джерельній", відомі своєю користю для здоров'я:

  • Натрій регулює водно-сольовий баланс і позитивно впливає на роботу нирок, сприяє повноцінному зростанню та розвитку організму.
  • Кальцій є необхідним мікроелементом для міцних кісток, зубів та нігтів, а також активізує безліч важливих процесів в організмі, включаючи клітинний цикл та вироблення гормонів.
  • Магній покращує роботу серця та судин, знижує тиск, позитивно впливає на нервову систему, а також має знеболюючий ефект для м'язів та суглобів.

Ще однією перевагою води "Карпатська Джерельна" є її рівень pH, що становить 7,2-7,8. Це оптимальний показник для щоденного вживання, що дозволяє організму ефективно засвоювати воду, вгамувати спрагу і насолоджуватися м'яким приємним смаком. Природна мінеральна вода "Карпатська Джерельна" також сприяє підтримці гідробалансу шкіри, зміцненню кісткової тканини, покращенню травлення та доданню енергії та гарного настрою.

Ключовими перевагами "Карпатської Джерельної" є:

  • видобувається та розливається на високотехнологічному обладнанні прямо біля джерела,
  • має збалансований склад мікроелементів,
  • фільтрується тільки від механічних домішок,
  • багата на природний кальцій,
  • має відмінно збалансований рівень pH,
  • ідеальна для щоденного вживання.

Карпатська Джерельна – це справжня молодильна вода Карпат, яка дарує вам не лише приємний смак, а й зміцнить ваше здоров'я!