Слабогазована - купити Мінеральна вода у Білій Церкві, доставка води у Білій Церкві - АкваМаркет
0

Слабогазована у Білій Церкві


Напевно кожен з Вас замислювався про те, які напої найкраще підходять для втамування спраги. Всім відомо, що організм людини потребує чистої води. Чай, кава і інші напої містять кофеїн і, навпаки, виводять рідину з організму, порушуючи нормальний гідробаланс. Тому так важливо щодня випивати норму чистої води.

Мінеральна вода слабогазована - корисний напій, який повинен входити в раціон кожної людини. Від звичайної питної води мінералка вигідно відрізняється хімічним складом. Слабогазована вода містить розчинні солі, мінерали і мікроелементи, необхідні для нормального функціонування організму. Тому крім основної функції (втамувати спрагу) мінеральна вода слабогазована поповнює організм корисними речовинами. Рівень насичення вуглекислим газом у напою від 0,2 до 0,3%.

Щоб вода несла користь, вона повинна бути чистою. Хороша мінералка народжується в екологічно чистих регіонах. Найчастіше виробники видобувають слабогазовану воду в природних джерелах різноманітних курортних зон. При необхідності її додатково очищають або фільтрують, після чого розливають в спеціально підготовлені ємності різного об'єму.

Мінеральна слабогазована вода і її види:

  • Питна. Містить до 0,5 грама солей на один літр. Питна вода слабогазована підходить для щоденного вживання, але не має лікувальних властивостей.
  • Столова. Зміст солей у складі не перевищує 1 грама на літр води. Столова слабогазована вода часто використовується для приготування напоїв та коктейлів.
  • Лікувально-столова. Не придатна для приготування їжі, оскільки містить 1-10 грамів солей на літр. Така вода слабогазована має характерний присмак: солонуватий, гіркуватий, терпкий. Але її головна перевага - лікувально-профілактичні властивості.
  • Лікувальна. Найбільш насичена за сольовим складом (понад 10 грамів на літр) слабогазована вода. Має лікувальні властивості, тому призначається людям з різними недугами.

В інтернет-магазині АкваМаркет Ви знайдете всеосяжний асортимент мінеральної слабогазованої води від провідних виробників України, Італії, Франції. Всі популярні види напою за доступними цінами. Вартість від 6,50 грн за пляшку. Заглянувши в онлайн-каталог, Ви знайдете широкий вибір слабогазованої води, доступної до замовлення оптом або поштучно. Вода слабкий газ від кращих брендів: Моршинська, Миргородська, BonAqua, Buvette. Більше 10 найменувань, тільки відомі бренди, гарантована якість і низька ціна.

Яку користь несе слабогазована мінералка:

  • Тамує спрагу, має тонізуючі властивості, поліпшує травлення.
  • Сприяє додатковій секреції шлункового соку, що актуально для людей, що мають знижений рівень кислотності шлунка.
  • Покращує роботу серцево-судинної системи, підвищує рівень гемоглобіну.
  • Натрій, що входить до складу слабогазованої води, підтримує кислотно-лужний баланс і тонус м'язів.

Головна перевага сайту АкваМаркет - робота цілодобово. Ви можете зайти і купити мінеральну слабогазовану воду онлайн в той час, яке вважаєте найбільш підходящим. У Києві, Харкові, Одесі, Чернігові діє кур'єрська доставка слабогазованої води та інших товарів, замовлених на сайті АкваМаркет. Зателефонуйте менеджерам і дізнайтеся, за яких умов діє безкоштовна доставка по Києву.

Слабогазована вода

Слабогазована вода - це мінеральни чи столова вода, до якої додано невелику кількість газу. Зазавичай таку воду пьють перед вживанням їжі, поскільки вона злегка подразнює шлунок та визиває апетит.

Слабогазована вода буває природньої газаціі та штучної газації.

Слабогазована вода постачається у пляшках ПЕТ та у скляних пляшках .

Придбати слабогазовану воду з доставкою можна як поштучно, так і упаковкою - що вигідніше по вартості за одиницю.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (9)

- грн
Сортування: За замовчуванням
ReO, 0,95 л, РеО, Вода слабогазована для поліпшення обміну речовин, ПЕТ ReO, 0,95 л, РеО, Вода слабогазована для поліпшення обміну речовин, ПЕТ ReO, 0,95 л, РеО, Вода слабогазована для поліпшення обміну речовин, ПЕТ
Артикул: 18274
alt
Упаковкою
Моршинська Premium, 0,75 л, Вода мінеральна слабогазована, скло Моршинська Premium, 0,75 л, Вода мінеральна слабогазована, скло
Артикул: 16056
alt
Упаковкою
Моршинська, 0,5 л, Вода мінеральна слабогазована, ПЕТ Моршинська, 0,5 л, Вода мінеральна слабогазована, ПЕТ
Артикул: 1420
alt
Упаковкою
Моршинська, 0,75 л, Вода мінеральна слабогазована, ПЕТ Моршинська, 0,75 л, Вода мінеральна слабогазована, ПЕТ
Артикул: 43186
alt
Упаковкою
Моршинська, 1,5 л, Вода мінеральна слабогазована, ПЕТ Моршинська, 1,5 л, Вода мінеральна слабогазована, ПЕТ Моршинська, 1,5 л, Вода мінеральна слабогазована, ПЕТ
Артикул: 1423
alt
Упаковкою
ReO, 0,95 л, Упаковка 12 шт., РеО, Вода слабогазована для поліпшення обміну речовин, ПЕТ ReO, 0,95 л, Упаковка 12 шт., РеО, Вода слабогазована для поліпшення обміну речовин, ПЕТ
Артикул: 18274
alt
Поштучно
Моршинська, 0,5 л, упаковка 12 шт., Вода мінеральна слабогазована, ПЕТ
Артикул: 1420
alt
Поштучно
Моршинська, 0,75 л, упаковка 12 шт., Вода мінеральна слабогазована, ПЕТ
Артикул: 43186
alt
Поштучно
Моршинська, 1,5 л, Упаковка 6 шт., Вода мінеральна слабогазована, ПЕТ
Артикул: 1423
alt
Поштучно