Натуральні соки Pfanner - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Дім та офіс Дім та офіс
Побутова хімія Побутова хімія
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання

Натуральні соки Pfanner


Натуральний сік із свіжих фруктів та ягід – це джерело вітамінів та відмінного настрою. Вкрай важливо регулярно пити якісні напої, щоб підтримувати організм корисними поживними речовинами. Компанія АкваМаркет ексклюзивно в Україні представляє органічні соки австрійського бренду Pfanner, який з 1856 займається виробництвом напоїв та їх експортом до країн Європи. Головна перевага соків ТМ Pfanner – це 100% натуральна сировина, вирощена в екологічно чистих регіонах. На відміну від конкурентів, Pfanner виробляє соки лише з добірної сировини та ретельно вибирає постачальників. У результаті покупці одержують високоякісний продукт, який корисний людям будь-якого віку. Як регулярне вживання соку діє на організм:

 • Зміцнення імунітету.
 • Забезпечення організму необхідними вітамінами, мінералами, клітковиною.
 • Нормалізація водяного балансу.
 • Очищення організму від токсинів та шлаків.
 • Забезпечення запасом енергії.
 • Підвищення загального тонусу організму.
 • Підтримка здоров'я серцево-судинної системи.

Соки ТМ Pfanner – це можливість щодня підтримувати здоров'я та тонус організму, вживаючи смачні ароматні напої. АкваМаркет допоможе Вам купити сік Pfanner з доставкою по Києву та Україні. Великий вибір смаків, бездоганна якість, найкраща ціна як для роздрібних, так оптових клієнтів.

Особливості соків Pfanner

Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Лаутерах, Австрія. За сучасними мірками колектив бренду невеликий, кількість працівників не перевищує тисячі. Однак це не заважає компанії експортувати свою продукцію більш ніж у 80 країн світу. Чому варто спробувати продукцію ТМ Pfanner:

 • 100% натуральний сік, виготовлений з органічної сировини. Виробник ретельно відбирає постачальників фруктів та ягід, що використовуються для виготовлення напоїв. Плоди вирощуються в екологічно чистих регіонах без застосування пестицидів чи потенційно шкідливих хімікатів.
 • Ретельний контроль якості. Процес виробництва соку контролюється на кожному етапі, щоб готовий продукт відповідав стандартам якості та безпеки.
 • Без барвників та консервантів. У складі будь-якого соку Pfanner Ви побачите лише натуральну сировину без добавок чи підсилювачів смаку. Пити продукцію ТМ Pfanner можуть навіть маленькі діти, адже це смачні та корисні напої для сім'ї.
 • Турбота про екологію. Бренд приділяє увагу екологічності виробництва, тому впроваджує найсучасніші безпечні пакувальні матеріали. Тетрапаки, в яких Ви можете купити сік Pfanner, виготовлені з вторинної сировини та підлягають повторній переробці. При цьому саму упаковку роблять так, щоб вона зберігала смак та корисні властивості напою.
 • Збалансований смак. Кожна композиція, чи то монопродукт, чи суміш кількох соків, приємно здивує гармонійним поєднанням інгредієнтів.

І остання, але не менш важлива перевага соків Pfanner – це прийнятна ціна. Продукція австрійського бренду з урахуванням її якості не дуже відрізняється за ціною від дешевших аналогів. Проте за цю ціну Ви отримуєте органічний та натуральний сік, корисний, поживний, смачний. Склад продукції додатково збагачений вітамінами, щоб підвищити сприятливий вплив напоїв на організм споживачів.

Замовити сік Pfanner недорого Ви можете на нашому сайті. АкваМаркет безпосередньо співпрацює з австрійським брендом, тому постачає до Києва 100% оригінальний продукт. Кожен смак привабливий по-своєму. Завдяки доступним цінам Ви можете купити соки Pfanner оптом і спробувати всі фруктово-ягідні поєднання, що сподобалися.

Товар відключений
Pfanner, Apfel, 2 л, Сік Яблуко, неосвітлений, 100%
Артикул: 80595
Товар відключений
Pfanner, Pineapple, 1 л, Сік Ананасовий, 100%
Артикул: 80598
Товар відключений
Pfanner, Orange, 2 л, Сік апельсиновий, з м'якоттю, 100%
Артикул: 80593
Товар відключений
Pfanner, Tomate, 1 л, Сік Томатний, 100%
Артикул: 80597
Товар відключений
Pfanner, Pink Grapefruit,1 л, Сік Грейпфрут рожевий, 100%
Артикул: 80600